Substation Engineer – Poland

Apply now


Yes please

We are uploading your application, it may it take few moments to read your cv. Please wait!
Job ID 15507
Offshore Wind,Onshore Wind
Permanent
Poland

Jeden z naszych najważniejszych klientów, renomowana międzynarodowa firma działająca w sektorze energii odnawialnej, obecna na polskim rynku, poszukuje specjalistów do budowy nowego działu zajmującego się projektami z zakresu morskiej energetyki wiatrowej. Powodem zatrudnienia są realizowane projekty i szybki rozwój firmy na polskim rynku.

W tym przypadku poszukujemy Offshore Substation Engineer, który będzie wspierał pakiet prac instalacyjnych oraz dostawę Konstrukcji Podwodnych.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektowaniem i budową projektu podstacji morskiej oraz integralności elektrycznej projektu, zapewniając jego realizację w terminie i w ramach budżetu, zgodnie z wymaganiami firmy oraz zapewniając rozwiązania projektowe w ramach pakietu prac, za które jest odpowiedzialny, zapewniając najbardziej efektywne kosztowo rozwiązanie, zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami, etyką i dobrymi praktykami w całej branży morskich farm wiatrowych, wymaganiami przetargowymi, aspektami regulacyjnymi i polityką projektu.Yes please

We are uploading your application, it may it take few moments to read your cv. Please wait!

Consultant details

Headshot of Anita Michalska

How can we help?

Email us

Give us a call

Phone Directory

Out of hours Contractor’s support
Glasgow – Head office
Operations, sales, finance & marketing

All About Renewables

Every Tuesday we email the latest opportunities, industry insights, news, and events.

Unsubscribe anytime